خرید(دانلود پاورپوینت عدم مطابقت حقوقي كالا و ضمانت اجرايي آن در كنوانسيون وين و حقوق ايران)

دانلود پاورپوینت عدم مطابقت حقوقي كالا و ضمانت اجرايي آن در كنوانسيون وين و حقوق ايران//50312976/go
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود پاورپوینت عدم مطابقت حقوقي كالا و ضمانت اجرايي آن در كنوانسيون وين و حقوق ايران می باشد.

فهرستفصل اول: كليات


فصل دوم : حقوق و ادعاهاي ثالث نسبت به مبيع در کنوانسیون


فصل سوم:حقوق و ادعاهاي ثالث نسبت به حقوق مالكيت معنوي در کنوانسیون


فصل چهارم :بررسي عدم مطابقت حقوقي كالا در حقوق ايراندربيشتر نظامهاي حقوقی غربي مقرر شده كه فروشنده كالايي را تسليم مشتري كند كه از هر نوع حق و ادعا ثالث نسبت به آن رها و آزاد باشد .


حقوق انگلستان: بخش 12 قانون بيع 1979 در بند 3 اعلام مي دارد : در هر قرارداد بيع شروط ذيل مفروض است: مبيع از هرنوع قيد و تعهدي كه به مشتري اعلام نشده يا مشتري از آن مطلع نشده است آزاد است؛ وخريدار از تصرف بي دغدغه مبيع برخوردار است .


حقوق ايالات متحده: بخش 312-2uccUniform commercial code. مقرر مي دارد شروط ذيل در قرارداد مفروض است:مالکیت معتبری به خریدار منتقل خواهد شد ومبيع بايد از هرگونه منفعت تضمين شده و يا رهن يا هرگونه تعهدي كه خريدار در زمان انعقاد قرارداد عالم به آن نبوده آزاد باشد .


حقوق فرانسه: ماده 1625قانون مدني فرانسه مقرر مي دارد : تضمين فروشنده در برابر خريدار از جمله در دو مورد ذيل است یکی تصرف بدون مزاحمت مبیع؛ بایع مکلف است مبیع را در برابر تصرف ثالث که ممکن است نسبت به کل یا بعض مبیع باشد ونیز از هرگونه حقوق دیگر ادعایی ثالث تضمین نماید.


تعداد اسلاید : 19 اسلاید
فرمت فایل:
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای :
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانسمطالب دیگر:
🔑تحقیق در مورد چرخ دنده‌ها 🔑تحقیق در مورد چهل درس زندگى از سيره حضرت محمد (ص ) 🔑تحقیق در مورد یازفت به آماده 🔑تحقیق در مورد یخچال های نفتی 🔑تحقیق در مورد یکی از نخستین جنگنده های اف 🔑تحقیق در مورد شرکت سهامی 32 ص 🔑تحقیق در مورد شركت اشي مشي 40 ص 🔑تحقیق در مورد شرکت سهامی 🔑تحقیق در مورد شریعتی از تولد تا شهادت 48 ص 🔑تحقیق در مورد شرکتها ‏، بنگاههاي اقتصادي ، بازرگانان و آرمان توسعه هزاره 77 ص 🔑تحقیق در مورد شطرنج 🔑تحقیق در مورد شناخت و بررسي انواع شيشه هاي اپتيكي 33 ص 🔑تحقیق در مورد شيمي فيزيك 🔑تحقیق در مورد شهرداری دو گنبدان 🔑تحقیق در مورد شهر و شهر نشيني ايران 🔑تحقیق در مورد شيمي مولكولي 17 ص 🔑تحقیق در مورد شيمي 🔑تحقیق در مورد شیخ بهایی 30 ص 🔑تحقیق در مورد شیشه گری 79 ص 🔑تحقیق در مورد شیر 112 ص 🔑تحقیق در مورد صادرات غير نفتي 🔑تحقیق در مورد شیعه در عصر امام زمان 🔑تحقیق در مورد صبر و استقامت 🔑تحقیق در مورد صدمات عسلك برگ پنبه 30 ص 🔑تحقیق در مورد صنایع دستی 42 ص